![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/807860023_l-789210.jpg)
Σήμερα το βράδυ (21:00-23:00) στην εκπομπή του Μιχάλη Εμμανουηλίδη "club rodon" θα μεταδοθεί ηχογραφημένη συνέντευξη με τον Νίκο Βελιώτη. Αφορμή το φεστιβάλ 2:13 που διοργανώνει o Νίκος στο Μικρό Μουσικό Θέατρο στις 7,8 & 9 Δεκέμβρη.
Μπορείτε να ακούσετε tην συνέντευξη ΕΔΩ και να πάρετε πληροφορίες για το φεστιβάλ στην παρακάτω ''διεύθυνση" : http://www.aptera.gr/2-13/2-13athens.htm
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου