![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/713639445_l-705439.jpg)
Ο Νικόδημος Τριαρίδης,ο άνθρωπος που ''τρέχει'' το πολυ δυναμικό θεσσαλονικιώτικο label ''run devil run'',αναλαμβάνει τα cd players και το μικρόφωνο στην εκπομπή ''Guest Mixes'' αυτήν την Τετάρτη 07/02/2007 ,στις 19:00.Για ένα περίπου δίωρο θα παρουσιάσει αποκλειστικά για τους ακροατές του Ρόδον Fm το νέο compilation ''little people..big noise'' αλλά και τα γκρουπς που ηχογραφούν γι'αυτήν.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου