![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/mywetcalvin-777634.jpg)
Οι My Wet Calvin είναι οι φιλοξενούμενοι μας,αυτήν την Τετάρτη 18 Απριλίου στην εκπομπή Guest Mixes (19:00-21:00). Το ξεχωριστό και ανερχόμενο συγκρότημα απο την Αθήνα διάλεξε μερικά απο τ'αγαπημένα τους τραγούδια και μας τα παρουσιάζουν σ'ένα αποκλειστικό για την εκπομπή δίωρο mixtape με τίτλο "My Wet Broadcast"
![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/wetcalvin1-712733.jpg)
![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/mywetcalvin2-755795.jpg)
![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/wetcalvin1-712733.jpg)
![](http://rodonfm.net/v01/rem_/uploaded_images/mywetcalvin2-755795.jpg)
-για το tracklist κανε κλικ στις παραπανω ''κάρτες''-
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου